Kontakt

Siedziba główna

Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.

ul. Wojewódzka 42
40-026 Katowice   
e-mail: ksse@ksse.com.pl

Sekretariat i kadry

Bożena Lechowicz
Tel. +48 32 251 07 36 wew. 11 lub 22
Tel. kom. 512 125 174
e-mail: ksse@ksse.com.pl
e-mail: b_lechowicz@ksse.com.pl

katowice_małe

Dział obsługi inwestorów

 

Łukasz Ciepły
Tel. +48 32 251 07 36 wew. 23
Tel. kom. 668 359 950
e-mail: lcieply@ksse.com.pl

Witold Uhma
Tel. + 48 32 251 07 36 wew. 20
Tel. kom. 694 463 942
e-mail: wuhma@ksse.com.pl

Dział prawny

Mirosław Pachucki
Tel. +48 32 251 07 36 wew. 13
Tel. kom. 512 125 166
e-mail: mpachucki@ksse.com.pl

Matusz Rzeszowski
Tel. +48 32 251 07 36 wew. 17
Tel. kom. 723 687 571
e-mail: mrzeszowski@ksse.com.pl

Kamila Złotnik
Tel. +48 32 251 07 36 wew. 25
Tel. kom. 505 089 961
e-mail: kzlotnik@ksse.com.pl

Rzecznik Prasowy / PR menedżer

dr Wioleta Witczak-Smolnik
Tel. kom. 603 255 099
e-mail: wwitczak@ksse.com.pl

Główny Księgowy

Danuta Macura
Tel. +48 32 251 07 36 wew. 19
e-mail: dana@ksse.com.pl

Dział analiz ekonomicznych

Zdzisław Bibiela
Tel. +48 32 251 07 36 wew. 24
e-mail: zbibiela@ksse.com.pl

Sprawozdania do strefy

Witold Uhma
Tel. +48 32 251 07 36 wew. 20
e-mail: wuhma@ksse.com.pl

 

Dział techniczny

Leszek Suchalski
Tel. +48 32 251 07 36 wew. 14
e-mail: lsuchalski@ksse.com.pl

 


Mapa dojazdu:

Nasi inwestorzy