Centrum prasowe / Zaproszenie do uczestnictwa w targach Hannover Messe 2018

Zaproszenie do uczestnictwa w targach Hannover Messe 2018

Województwo Śląskie na targach przemysłowych Hannower Messe 2018 w Niemczech. Zainteresowane firmy zapraszamy do współpracy.

Uprzejmie informujemy, że w dniach 23-27 kwietnia 2018 roku w Hanowerze odbędą się Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Technologii Przemysłowych Hannover Messe.

Targi w Hanowerze należą do największych i najważniejszych na świecie imprez przemysłowych, podczas których promowane są nowe idee i nowinki branżowe. Towarzyszy im międzynarodowa wystawa innowacyjnych produktów i usług dla przemysłu. W ubiegłym roku targi odwiedziło ponad 200 tys. zwiedzających, w tym 70 tys. gości z zagranicy. Swoje oferty przedstawiło ponad 5 tys. wystawców z 70 krajów.

Województwo Śląskie będzie reprezentować swoje walory przemysłowe i technologiczne na stoisku regionalnym. Dysponujemy jako region jednym z największych w kraju potencjałem przemysłowym, więc udział w targach jest dobrą okazją do promocji regionu wśród potencjalnych inwestorów. Będziemy również prezentować polskie rozwiązania dla przemysłu, dlatego zachęcamy podmioty z naszego regionu do współpracy. Istnieje możliwość zaprezentowania swojej oferty w obszarze technologii przemysłowych na stoisku Województwa Śląskiego.

Przedsiębiorcy zainteresowani wyjazdem będą mogli skorzystać z przestrzeni wystawienniczej stoiska regionalnego (m.in.: możliwość umieszczenia logo, wystawienia produktów, ulotek oraz skorzystania z zaplecza), na warunkach określonych w regulaminie oraz uczestniczyć w giełdzie kooperacyjnej organizowanej przez sieć Enterprise Europe Network (informacja w dalszej części).

Warunki udziału przedsiębiorstw na stoisku regionalnym znajdują się w załączonym Regulaminie naboru przedsiębiorstw na misje i targi gospodarcze Województwa Śląskiego w 2018 r.

Zainteresowane współpracą podmioty proszę o wypełnienie załączonego formularza i odesłanie do 20 lutego br. Dokumenty rekrutacyjne należy przesłać pocztą elektroniczną na adres gospodarka@slaskie.pl albo przesłać pocztą lub dostarczyć osobiście do siedziby organizatora tj. Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, Wydział Gospodarki, Turystyki i Sportu, ul. Ligonia 46, 40-037 Katowice.

Szczegółowych informacji o udziale targach udzielają:

  • Marcin Pogodziński, tel. 32 77 40 002, mpogodzinski@slaskie.pl,
  • Aleksandra Samira-Gajny, tel. 32 77 40 067, asamira@slaskie.pl,
  • Joanna Tworuszka, tel. 32 77 40 017, jtworuszka@slaskie.pl

Wydział Gospodarki, Turystyki i Sportu, Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego.

Załączniki: