Centrum prasowe / III Mistrzostw Katowickiej SSE w halowej piłce nożnej

III Mistrzostw Katowickiej SSE w halowej piłce nożnej

Stowarzyszenie Sportowo – Edukacyjne „FeByS”, zaprasza na III Mistrzostwa Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, które odbędą się w dniu 16 listopada 2014 roku w Gliwicach w Hali Widowiskowo – Sportowej „GÓRNYCH WAŁÓW” w Gliwicach przy ul. Górnych Wałów 29. Jednocześnie podczas zawodów odbędą się II Mistrzostwa KSSE w piłkarzykach stołowych.

 

W poprzedniej edycji Mistrzostw KSSE w futsalu, które odbyły się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Gliwic oraz Prezesa Zarządu Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej tytuł mistrzowski wywalczył zespół KIRCHHOFF POLSKA Gliwice. Drugie miejsce zajęła drużyna SCHATTDECOR, a na ostatnim stopniu podium stanęli  zawodnicy zespołu MAGNA FORMPOL. Czy drużyna z Gliwic obroni wywalczony w 2013 roku tytuł mistrzowski? Jak będzie wyglądało podium Mistrzostw w tym roku? Odpowiedzi na te i inne pytania poznamy już 17 listopada.

Turniej odbędzie się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Gliwic, oraz  Prezesa Zarządu Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
Patronat medialny nad zawodami objęli: TVP Katowice, HydePark News, portal RegionalnaPiłka.pl, portal SportoweGliwice.pl, Gazeta Częstochowska oraz Tygodnik Regionalny NOWINY.
Partnerami organizowanych zawodów są: Bank BGŻ S.A, Towarzystwo Sympatyków Piłki Nożnej Pięcioosobowej „PIĄTKA”, Fitness Club 24 oraz firmy ALL SPORT i P.U.P.H. INWEST.

W turnieju nie mogą uczestniczyć zespoły sponsorowane oraz zawodnicy grający aktualnie w T-Mobile Ekstraklasie, I, II, III lidze ogólnopolskiej, Centralnej Lidze Juniorów oraz ekstraklasie Futsalu.

Drużyna może liczyć od 5 do 16 zawodników czym na zawodach od pierwszego do ostatniego spotkania może zagrać tylko 11 tych samych zawodników z osób wpisanych do składu drużyny włączając w to grającego kierownika zespołu. Turniej będzie podzielony na fazę grupową i pucharową. Mecze w grupie rozgrywane będą systemem każdy z każdym. Wszystkie spotkania prowadzone przez dwóch sędziów będą trwały co najmniej 2x10min. Organizatorzy zastrzegają sobie zmianę systemu rozgrywek.

Pula nagród wyniesie co najmniej 7 500 pln. Grając u nas każda drużyna ma zapewnione: profesjonalną obsługę turnieju, ciepły posiłek i napoje dla każdego zawodnika i kierownika drużyny, puchary, nagrody, płytę DVD ze zdjęciami oraz filmem, kompetentnych i doświadczonych sędziów, obsługę medyczną, ubezpieczenie zawodników, a dla drużyn z pierwszych trzech miejsc medale. Nikt nie wyjedzie od Nas z „pustymi rękoma”.
Zgłoszenia są przyjmowane najpóźniej do dnia 20 października 2014 roku. Liczba miejsc ograniczona. O ostatecznym udziale w Mistrzostwach decyduje kolejność zgłoszeń.

Wpisowe za udział w wynosi 1200 zł brutto. Istnieje możliwość zakupu strojów piłkarskich i akcesoriów na preferencyjnych warunkach oferowanych przez firmę ALL SPORT.

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z turniejem prosimy o kontakt pod numerami telefonów 666 077 534; 604 728 577 Mirosław Lubszczyk lub za pomocą poczty elektronicznej: miroslaw.lubszczyk@febys.org. Postaramy się udzielić odpowiedzi na każde Państwa pytanie.

Serdecznie zapraszamy

Kontakt do organizatora:

Stowarzyszenie Sportowo – Edukacyjne „FeByS”

Mirosław Lubszczyk
tel. 666 077 534
      604 728 577

e-mail: miroslaw.lubszczyk@febys.org

Dokumenty do pobrania: