Infolinia dla inwestorów: 505-102-102
Oferta

Szczegóły oferty

Oferta Nr 7/2014/2015 najem/dzierżawa pomieszczeń przeznaczonych na biura

Kategoria: Lokale użytkowe
Rodzaj: wynajem
Miasto: Lędziny
Powierzchnia: 8620 m2
Cena: 49,90 zł/m2

PRZEDMIOTEM OFERTY JEST:
-najem/dzierżawa pomieszczeń przeznaczonych i przystosowanych na biura, znajdujących się w zabytkowym 4 kondygnacyjnym budynku.

Magiczne miejsce z perspektywą o charakterze historycznym, kulturowym i biznesowym-Browar Obywatelski, który ma ponad stuletnią tradycję. To obecnie właściwie planowane i zagospodarowywane miejsce, podtrzymujące dotychczasową funkcję Browaru Obywatelskiego, które skutecznie łączy różne obiekty browaru wraz z ich pomieszczeniami aktualnie adoptowanymi pod kątem przyszłych użytkowników.
Nieruchomość tworzy idealną przestrzeń solidnej, industrialnej architektury z końca XIX wieku, w którą wkomponowano  pomieszczenia użyteczności publicznej,w tym: biura, lofty. Poszczególne pomieszczenia biurowe przystosowano m.in.; do celów konferencyjno-szkoleniowych, tak aby możliwe było wykorzystanie ich również jako miejsc organizacji spotkań biznesowych, eventów i bankietów firmowych.
W przestrzeń browaru udało się wkomponować wysoko pojętą kulturę i sztukę a jednocześnie zgrać z postindustrialnym tłem.

SZCZEGÓŁOWA OFERTA

ZOBACZ LOKALIZACJĘ
powrót

Nasi inwestorzy