O KSSE / Współpraca / Bank kooperantów

Obecność firmy na liście Banku kooperantów KSSE S.A. jest odpłatna. Opłata jednorazowego wpisowego wynosi 200 zł netto

regulamin

Szukaj:

pobierz:   EXCEL   PDF

IG-BUD

40-872 Katowice
IG-BUD
Krzysztof Jagielski
e-mail: krzysztof.jagielski@ig-bud.pl
tel.: 48 32 253 77 89

INBUD BIELSKO Sp. z o.o.

  • branża wiodąca: budownictwo
  • druga branża: usługi
  • www: -

43-300 Bielsko-Biała
Piekarska 57
Robert Kuszka
e-mail: r.kuszka@inbud.bielsko.pl
tel.: 338148217

Jakon Sp. z o.o.

62-080 Tarnowo Podgórne
Sowia 4
Mateusz Glema
e-mail: mateusz.glema@jakon.pl
tel.: +48 667 511 130, +48 607 661 963

K&K Selekt Centrum Doradztwa Personalnego

35-330 Rzeszów
ul. Powstańców Wielkopolskich 2
Przemysław Lewandowski
e-mail: przemyslawl@kkselekt.com
tel.: (17)871 39 77

Kancelaria Porad Finansowo Księgowych dr Piotr Rojek Sp. z o.o.

40-286 Katowice
Floriana 15
Aleksandra Gudwicz
e-mail: a.gudwicz@kpfk.pl
tel.: (+48)(32)783-74-00, (+48)(32)783-74-01

Kancelaria Radców Prawnych CONTRACT

44-200 Rybnik
Korfantego 1
Franciszek Staneczek
e-mail: staneczekfranciszek@contract-rybnik.pl
tel.: 32-42 222 02, 602 394723

LIWO Tłumaczenia

40-246 Katowice
ul. Porcelanowa 11
Barbara Liśkiewicz
e-mail: biuro@liwo.pl
tel.: (+48) 32 203 52 20 do 21, (+48)(32) 603 61 61 do 62

M&A Sawarska Sornek Adwokaci sp. partnerska

40-158 Katowice
Jesionowa 22/35
Monika Sawarska
e-mail: msawarska@malegal.pl
tel.: +48 32 720 28 26, +48 604 991 605

M+W Process Industries Sp. z o.o. Oddział w Polsce

00-844 Warszawa
Grzybowska 87
Andrzej Caban
e-mail: andrzej.caban@mwgroup.net
tel.: +48 22 339 35 51

MCKB sp. z o.o.

  • branża wiodąca: budownictwo
  • druga branża: zarządzanie inwestycjami
  • www: http://www.mckb.pl

91-519 Łódź
Rogowska 3
Piotr Michałowski
e-mail: pmichalowski@mckb.pl
tel.: 71 3934599