O KSSE / Współpraca / Bank kooperantów

Obecność firmy na liście Banku kooperantów KSSE S.A. jest odpłatna. Opłata jednorazowego wpisowego wynosi 200 zł netto

regulamin

Szukaj:

pobierz:   EXCEL   PDF

Crido Taxand Sp. z o.o.

00-132 Warszawa
Grzybowska 5a
Klaudia Niedźwiecka
e-mail: klaudia.niedzwiecka@taxand.pl
tel.: (22)3245900, 223245903

DEMOCO POLAND Sp. z o.o.

62-080 Tarnowo Podgórne
Sowia 6/1
Artur Pluta
e-mail: artur.pluta@democo.com.pl
tel.: 61 816 80 00

Drogowa Trasa Średnicowa S.A.

  • branża wiodąca: zarządzanie inwestycjami
  • druga branża: projektowanie
  • www: http://www.dts-sa.pl

40-877 Katowice
ul. Mieszka I nr 10
Wojciech Wieczorek
e-mail: sekretaria@dts-sa.pl
tel.: 32 250 27 15, 32 250 29 04

Eaton Automotive Systems Sp. z o.o

43-382 Bielsko-Biała
Eaton Automotive Systems Sp. z o.o
Monika Kowalczyk
e-mail: monikakowalczyk@eaton.com
tel.: +(48) (33) 499 3504

Electropoli Galwanotechnika Sp. z o.o.

43-300 Bielsko-Biała
Grażyńskiego 141
Marcin Klimas
e-mail: mklimas@electropoli.pl
tel.: (+48) (32) 813-21-13, (+48) (32) 813-52-52

Elektrolex s.c. Rajmund Leks Edyta Leks

47-400 Racibórz
Londzina, 15
Rajmund Leks
e-mail: biuro@elektrolex.pl
tel.: 502139302, 506131937

ELOKON LOGISTICS Sp. z o.o., Grupa Elokon

04-228 Warszawa / zasięg ogólnopolski
ul. Tytoniowa 22
Tomasz MIKOŁAJCZAK
e-mail: logistyka@elokon.pl
tel.: (+48)(22) 812-71-38 wew.122, (+48)(22) 812-71-38 wew. 123

ERBET Sp. z o.o.

  • branża wiodąca: budownictwo
  • druga branża: zarządzanie inwestycjami
  • www: http://www.erbet.pl

33-300 Nowy Sącz
Węgierska 148B
Jacek Oleksa, Agnieszka Michalik
e-mail: j.oleksa@erbet.pl; a.michalik@erbet.pl
tel.: 18 449 60 10, 18 449 60 30

Firma Szkoleniowa AGent

41-100 Siemianowice Śląskie
Świerczewskiego 17/2
Aleksander Gillner
e-mail: gillner@agent.edu.pl
tel.: (+48) 32 228-18-55

Gliwickie Biuro Projektów Budownictwa Przemysłowego Projprzem S.A.

  • branża wiodąca: projektowanie
  • druga branża: zarządzanie inwestycjami
  • www: http://www.gbpbp.eu

44-100 Gliwice
Gliwickie Biuro Projektów Budownictwa Pr
Jerzy Makolądra
e-mail: jerzy.makoladra@gbpbp.eu
tel.: (+48)(32) 788-20-00