nazwa branża wiodąca druga branża www kontakt e-mail telefon ulica kod pocztowy miasto
 Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Inżynierii Przemysłowej Sp. z o. o. Sp. K.   budownictwo   projektowanie   www.wpip.pl   Jacek Mikiewicz   jacek_mikiewicz@wpip.pl   510 185 862   Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Inżynieri   61-245   Poznań 
 Gliwickie Biuro Projektów Budownictwa Przemysłowego Projprzem S.A.   projektowanie   zarządzanie inwestycjami   www.gbpbp.eu   Jerzy Makolądra   jerzy.makoladra@gbpbp.eu   (+48) 605-304-993   Gliwickie Biuro Projektów Budownictwa Pr   44-100   Gliwice 
 T.Studnicki, K. Płeszka, Z. Ćwiąkalski, J. Górski Spółka Komandytowa   doradztwo   konsulting   spcg.pl   Adam Kostrzewa   a.kostrzewa@spcg.pl   604 94 98 35   T.Studnicki, K. Płeszka, Z. Ćwiąkalski,    31-114   Kraków 
 INBUD BIELSKO Sp. z o.o.   budownictwo   usługi      Robert Kuszka   r.kuszka@inbud.bielsko.pl   539-956-011   Piekarska 57   43-300   Bielsko-Biała 
 Kancelaria Radców Prawnych CONTRACT   doradztwo   usługi   www.contract.rybnik.pl   Franciszek Staneczek   staneczekfranciszek@contract-rybnik.pl   602 394723   Korfantego 1   44-200   Rybnik 
 AWBUD Sp. z o.o.   budownictwo   konsulting   www.awbud.pl   Łukasz Urbański   l.urbanski@awbud.pl   0 662 168 023   ul. Reja 4   42-440   Fugasówka k/Zawiercia 
 ADEX - Tłumaczenia, Szkolenie językowe   usługi   usługi   www.adex.com.pl   Adam CUDEK   centrala@adex.com.pl   (+48) 502691703   Pszczyńska 306   44-100   Gliwice 
 Sor-Drew R.Sorowski   usługi   usługi   www.sordrew.pl   Marcin Jadczyk   sordrew@sordrew.pl   504015598   Sztygarska 26   41-608   Świętochłowice 
 Electropoli Galwanotechnika Sp. z o.o.   zarządzanie inwestycjami   usługi   www.electropoli.pl   Marcin Klimas   mklimas@electropoli.pl   503 016 487   Grażyńskiego 141   43-300   Bielsko-Biała 
 Eaton Automotive Systems Sp. z o.o   motoryzacja   motoryzacja   www.eaton.com   Monika Kowalczyk   monikakowalczyk@eaton.com   +(48) (33) 499 3504   Eaton Automotive Systems Sp. z o.o   43-382   Bielsko-Biała 
 Przedsiębiorstwo Budowlane "BUDIREM" Lucjan Macek, Ewa Żurek Spółka Jawna   budownictwo   projektowanie   http://www.budirem.pl   Anna Karolina Jackowska   ak.jackowska@budirem.pl   0048 694 494 972   Kosynierów 34a   41-219   Sosnowiec 
 Biuro Tłumaczeń ITAMAR   usługi   konsulting   www.tlumaczenia.pl   Jacek Pecka   jacek@itamar.pl   507 783 215   Prymasa Stefana Wyszyńskiego 12   44-100   Gliwice 
 LIWO Tłumaczenia   tłumaczenia   tłumaczenia   www.liwo.pl   Barbara Liśkiewicz   biuro@liwo.pl   (+48) 793 98 28 20   ul. Porcelanowa 11   40-246   Katowice 
 Advisory Group TEST Human Resources   rekrutacja   konsulting   www.testhr.pl   Natalia Górska   natalia.gorska@testhr.pl   (+48)(12) 350 56 48   Advisory Group TEST Human Resources   31-105   Kraków 
 Firma Szkoleniowa AGent   doradztwo   szkolenia, tłumaczenia   www.agent.edu.pl   Aleksander Gillner   gillner@agent.edu.pl   (+48) 604 792 472   Świerczewskiego 17/2   41-100   Siemianowice Śląskie 
 Kancelaria Porad Finansowo Księgowych dr Piotr Rojek Sp. z o.o.   konsulting   usługi   www.kpfk.pl   Aleksandra Gudwicz   a.gudwicz@kpfk.pl   606 922 700   Floriana 15   40-286   Katowice 
 ELOKON LOGISTICS Sp. z o.o., Grupa Elokon   doradztwo   zarządzanie inwestycjami   www.elokon-logistics.pl   Tomasz MIKOŁAJCZAK   logistyka@elokon.pl   792-880-381   ul. Tytoniowa 22   04-228   Warszawa / zasięg ogólnopolski 
 NIRAS POLSKA Sp. z o.o.   projektowanie   zarządzanie inwestycjami   www.niras.pl   Dominika Ornoch   doo@niras.pl   (+48)(12) 398-48-03   NIRAS POLSKA Sp. z o.o.   31-476   Kraków 
 Adamietz Sp. z o.o.   budownictwo   projektowanie   www.adamietz.pl   Łukasz Obrusznik   lukasz.obrusznik@adamietz.pl   (+48) 694-422-963   Braci Prankel   47-100   Strzelce Opolskie 
 DEMOCO POLAND Sp. z o.o.   budownictwo   projektowanie   www.democo.com.pl   Artur Pluta   artur.pluta@democo.com.pl   +48 511 438 524   Sowia 6/1   62-080   Tarnowo Podgórne 
 Michael Page International (Poland) Sp. z o.o.   rekrutacja   rekrutacja      Radosław Szafrański   radoslawszafranski@michaelpage.pl   667996 991   Uniwersytecka 13   40-007   Katowice 
 RO.SA.-HALE Sp. z o.o.   budownictwo   projektowanie   www.rosahale.pl   Anna Bawoł   a.bawol@rosahale.pl   (048) 366-14-40   Starokrakowska 133   26-600   Radom 
 Prochem S.A.   budownictwo   zarządzanie inwestycjami   www.prochem.com.pl   Zdzisław Popławski   zpoplawski@prochem.com.pl   + 48 22 32 60 154   Prochem S.A.   01-797   WARSZAWA 
 NOMA2 Sp. z o.o.   usługi   projektowanie   www.systemy.noma2.pl   Joanna Kincel   j.kincel@noma2.pl   32 3590180   Plebiscytowa 36   40-041   Katowice 
 IG-BUD   budownictwo   zarządzanie inwestycjami   www.ig-bud.pl   Krzysztof Jagielski   krzysztof.jagielski@ig-bud.pl   48 664 931 828   IG-BUD   40-872   Katowice 
 Centrum Tłumaczeń Specjalistycznych - INTERPRETATIO   szkolenia, tłumaczenia   usługi   www.interpretatio.pl   Katarzyna Piecha   office@interpretatio.pl   +48 505 93 11 77   Graniczna 53b/77   40-018   Katowice 
 WYG International Sp. z o. o.   projektowanie   zarządzanie inwestycjami   www.wyginternational.pl   Katarzyna Kowalczyk   katarzyna.kowalczyk@wyginternational.pl   509-718-190   Marynarska 15   02-674   Warszawa 
 Crido Taxand Sp. z o.o.   doradztwo   konsulting   http://taxand.pl/o-crido-taxand   Klaudia Niedźwiecka   klaudia.niedzwiecka@taxand.pl   600445652   Grzybowska 5a   00-132   Warszawa 
 Randstad Polska Sp. z o.o.   rekrutacja, konsulting   rekrutacja, konsulting      Joanna Dudar   joanna.dudar@pl.randstad.com   501 332 261   Randstad Polska Sp. z o.o.   40-028   Katowice 
 M+W Process Industries Sp. z o.o. Oddział w Polsce   budownictwo   projektowanie   www.pi.mwgroup.net   Andrzej Caban   andrzej.caban@mwgroup.net   +48 600 439 325   Grzybowska 87   00-844   Warszawa 
 ABC Automa Automatyka Mikroprocesorowa Sp.J   usługi   elektro-energetyczna i automatyka przemysłowa   abcautoma.pl   Andrzej Dabrowski   a.dabrowski@abcautoma.pl   +48 605 82 66 98   MIkołowska   97-400   Bełchatów 
 PRO-INVEST Arkadiusz Nagięć   projektowanie   budownictwo   www.proinvestsa.pl   Arkadiusz Nagięć   biuro@proinvestSA.pl   32 350 11 10   PRO-INVEST Arkadiusz Nagięć   41-300   Dąbrowa Górnicza 
 K&K Selekt Centrum Doradztwa Personalnego   rekrutacja, konsulting   doradztwo   www.kkselekt.com   Przemysław Lewandowski   przemyslawl@kkselekt.com   500026500   ul. Powstańców Wielkopolskich 2   35-330   Rzeszów 
 PTU DAMAR Jerzy Marzec   szkolenia, tłumaczenia   usługi   www.damar.net.pl   Ewa Zygmunt   ewa.zygmunt@damar.net.pl   606 293 754   ul. Kilińskiego 40/L.III   41-200   Sosnowiec 
 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe M.Pasek sp.j.   budownictwo   projektowanie   www.pasek.biz.pl   Król Grzegorz   g.krol@pasek.biz.pl   691867529   Małobądzka 101   42-500   Będzin 
 A@D Oktawiec Biuro Tłumaczeń, Biuro Inżynierskie   szkolenia, tłumaczenia   projektowanie   www.oktawiec.gliwice.pl   Regina Gebal   okawiec@oktawiec.gliwice.pl   601 851 174   Plebiscytowa 1   44-100   Gliwice 
 Polowiec i Wspólnicy spółka jawna   doradztwo   konsulting   www.polowiec.pl   Marcina Jamrozik   jamrozik@polowiec.pl   513 140 260   Kielecka 8/1   31-526   Kraków 
 MCKB sp. z o.o.   budownictwo   zarządzanie inwestycjami   www.mckb.pl   Piotr Michałowski   pmichalowski@mckb.pl   693130051   Rogowska 3   91-519   Łódź 
 M&A Sawarska Sornek Adwokaci sp. partnerska   doradztwo   zarządzanie inwestycjami   www.malegal.pl   Monika Sawarska   msawarska@malegal.pl   +48 604 991 605   Jesionowa 22/35   40-158   Katowice 
 Drogowa Trasa Średnicowa S.A.   zarządzanie inwestycjami   projektowanie   www.dts-sa.pl   Wojciech Wieczorek   sekretaria@dts-sa.pl   601 878 814   ul. Mieszka I nr 10   40-877   Katowice 
 ERBET Sp. z o.o.   budownictwo   zarządzanie inwestycjami   www.erbet.pl   Jacek Oleksa, Agnieszka Michalik   j.oleksa@erbet.pl; a.michalik@erbet.pl   723666104, 609443150   Węgierska 148B   33-300   Nowy Sącz 
 PIAST EXPERT SP. Z O.O.   poligraficzna   reklamowa   www.piastexpert.pl   PAWEŁ BIAŁOŃ   biuro@piastexpert.pl   519 318 307   NOWOKOŚCIELNA 35   43-100   TYHCHY 
 Mostostal Warszawa S.A.   budownictwo   budownictwo   www.mostostal.waw.pl   Piotr Walkowski - Dyrektor Handlowy   p.walkowski@mostostal.waw.pl   12/37 66 718, mobile: 785 820 785   konstruktorska 12A   02-673   Warszawa 
 ARMEX AUTOMATYKA Sp. z o.o.   elektro-energetyczna i automatyka przemysłowa   projektowanie   armex.biz.pl   Barbara Stopa   marketing@armex.biz.pl   690310112   1 Maja 5   47-400   Racibórz 
 Verocargo Sp. z o. o. Sp. k.   transport   usługi   http://verocargo.pl/   Maciej Bąkała   sprzedaz@verocargo.pl   660515930   Kazimierza Wielkiego 4   44-100   Gliwice 
 Borga Sp. z o.o.   budownictwo   projektowanie   www.borga.pl   Marek Romik   info@borga.pl   605 94 50 20   Azymutalna 9   80-298   Gdańsk